• بدین وسیله از کلیه همکاران محترم که در مصیبت درگذشت عمه کتی اینجانب با حضور خود در مراسم تشییع، سوگواری و یادبود آن مرحومه و ارسال گل و متن تسلیت موجب تسلی خاطرم بودند، بینهایت سپاس گزارم.

از این که به علت تالمات روحی شدید نتوانسته ام حضوراً پاسخگوی محبت های شما عزیزان باشم، پوزش می طلبم. از پروردگار منان برای یکایک شما و خانواده های گرامی تان سلامتی و شادکامی مسئلت دارم.

فلانی

* بدین وسیله از همه مدیران و همکاران محترم  که در مراسم تشییع، خاکسپاری، ختم و یادبود عمه کتی اینجانب شرکت نموده و یا با ارسال تاج گل، چاپ اعلامیه، پلاکارد و فاکس ! یاهو مسنجر ! دود به روش سرخپوستی ! بوسیله پیک و چاپار ! و تلفن  ابراز همدردی نمودند، کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم.

برای همه ی شما  عزیزان سلامتی و توفیق آرزومندم.

بهمانی

* بدین وسیله از کلیه مدیران، کارکنان و کارشناسان محترم شرکت به ویژه مقام محترم مدیریت عامل فیفا ، اعضای محترم هیئت مدیره فیلا که در مراسم خاکسپاری و مجالس بزرگداشت و شب هفت مادبزرگ اینجانب (شادروان حاجیه خانم عمه کتی ) بنده را قرین محبت های بی دریغ خود نموده و همچنین کلیه عزیزانی که با ارسال گل، نصب پلاکارد، ارسال تراکت، پیام کوتاه، ایمیل و مکاتبات بذل محبت فرمودند صمیمانه سپاسگزاری و تشکر می نمایم. بقای عمر و سلامتی شما و خانواده محترم را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

ایشالا داغ مادربزرگتو نبینی !

* بدین وسیله از مدیریت محترم و کلیه همکاران شعبه برره ، مدیریت و همکاران مجتمع نخودوف ، همکاران اداره تدارکات و خدمات و کلیه همکارانی که در مراسم ختم همسر دوم اینجانب، با ارسال تاج گل، پلاکارد و پیام تسلیت با اینجانب همدردی نمودند که موجب تسلی خاطر بازماندگان گردیده، کمال تشکر را دارم.

خدا بگم چیکارتون نکنه؛ همسر اولم قضیه رو فهمید ! حالا دیگه همه با هم بهم تسلیت بگید . در ضمن احتمالا مراسم ختم بنده با هفت مرحوم همسر دومم در یک تاریخ و مکان خواهد بود . با تشریف فرمایی خود ؛ در آن دنیا سرافرازم کنید !

* بدین وسیله از تمامی همکاران و سروران گرامی به ویژه مدیریت و کارکنان امور حسابداری  که در مراسم ختم مادربزرگ همسر اینجانب شرکت نموده  و با ابراز همدردی موجب تسلی خاطر اینجانب و خانواده ام گردیده اند صمیمانه  تشکر و قدردانی می نمایم و از خداوند متعال برای تمامی عزیزان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

با تشکر بهمانی

* بدین وسیله از کلیه همکاران محترم که در مراسم ختم شوهر خاله اینجانب شرکت نموده اند تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم بتوانم  در مراسم شادی این عزیزان جبران و خدمت نمایم .

با تشکر فلانی

* بدین وسیله از کلیه همکاران به خصوص مدیریت محترم و کارکنان مجتمع  که در مراسم تشییع و ختم پدربزرگ اینجانب شرکت داشته و یا با ارسال تاج گل و فاکس و ایمیل ابراز همدردی نمودند کمال تشکر را دارم و از خداوند منان برای کلیه عزیزان آرزوی سلامتی و سعادت داریم.