نامه اداری | نمونه نامه اداری | نامه نگاری

نامه،نامه اداری،درخواست وام،درخواست نامه،درخواست وام ازدواج،نامه شخصی،نامه نگاری

نامه اداری | نمونه نامه اداری | نامه نگاری

نامه،نامه اداری،درخواست وام،درخواست نامه،درخواست وام ازدواج،نامه شخصی،نامه نگاری

۶ مطلب در مرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

از: .........

به: صندق ...........

موضوع : صدور گواهی کسر از حقوق

بدین وسیله گواهی می شود خانم/آقای  ......... فرزند ....... شماره شناسنامه ....... با پرسنلی ....... دارای جمع حقوق و مزایای حکمی ...... ریال و خالص پرداختی ....... ریال است .

این گواهی بنا به درخواست خانم/آقای ...... جهت دریافت وام به ضمانت مبلغ ................ ریال صادر شد.ضمنا در صورت عدم پرداخت اقساط توسط نامبرده،صندوق با هماهنگی حوزه مالی محل خدمت ضامن در چهارچوب مقررات نسبت به کسر مبلغ اقساط اقدام می نماید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۹۵ ، ۰۹:۱۰
یه دوست

جناب آقای مهندس ..


باسلام


به موجب این حکم جنابعالی را از این تاریخ ...... بعنوان نماینده حقوقی بخش مرکزی اداره منصوب شده تا در چارچوب ضوابط و شرح وظایف ابلاغی انجام وظیفه نمایید امید است با بهره گیری از تجربیات توان علمی خویش درانجام امورات محوله موفق وموید باشید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۹۵ ، ۰۹:۰۹
یه دوست

سازمان محترم تامین اجتماعی شعبه ……… تهران بزرگ

با سلام،
احتراماً، به استحضار می رساند این شرکت جهت بکارگیری پرسنل در دفتر مرکزی خود به آدرس ………………………………………………………… ( ثبت شده درآگهی تاسیس مورخه………….. اداره ثبت شرکتها وموسسات غیر تجاری) متقاضی دریافت شماره کارگاه مختص دفتر مرکزی به آدرس فوق می باشد. خواهشمنداست دستور فرمایید همکاری لازم را مبذول فرمایند.

با تقدیم احترام
………………………..

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۹۵ ، ۰۹:۰۷
یه دوست

ریاست محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان « شهرستان محل وقوع بزه یا محل اقامت یا اختفاء متهم»

با سلام احتراماً به استحضار می‌رساند:

در تاریخ آقای/ آقایان- خانم/ خانم‌ها فرزند ....... به نشانی ........ با بکار بردن الفاظ توهین آمیز، نسبت به اینجانب توهین و فحاشی نموده‌اند، با عنایت به ادله‌ی اینجانب که عبارت از استشهادیه/ و شهادت شهود می‌باشد، تعقیب و مجازات نامبرده/ نامبردگان به اتهام توهین به استناد ماده ۶۰۸ قانون مجازات اسلامی مورد استدعاست.

ضمناً نشانی اینجانب نیز عبارت از ........ می‌باشد.

با تشکر و سپاس فراوان

«نام و نام خانوادگی شاکی»

.......

الف) شماره و تاریخ ثبت شکوائیه

شماره

......

شعبه  .......  دادسرای عمومی و انقلاب رسیدگی فرمائید.

نام و نام خانوادگی و سمت مقام ارجاع کننده:

    تاریخ  / /                 امضاء

ب) عیناً جهت انجام تحقیقات مقدماتی از طرفین و اخذ ادله‌ی شاکی و اظهارات هر دو طرف به کلانتری شماره .................. ارسال می‌گردد.

سرپرست دادسرای

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۹۵ ، ۰۸:۵۹
یه دوست

به نام او که آب را آفرید

 

جناب آقای یخچالی

مدیر محترم شرکت چ کشکی چ پشمی

موض وع : زیراب زنی همکار اداره

 

با سلام و احترام

بدینوسیله به اتلاع می رساند ، اینجانب شاپور شتره مشهور به دستمالی ؛ بعلت پاره ای مشکلات روهی و روانی و کمبود توجه در خانواده و محل کار و اینکه احساس میکنم پایین کشیدن دیگران راحت تر از بالاکشیدن خودم است ؛  تقاضا دارم بتوانم از صاده  لوحی و دهن بینی حضرتقالی استفاده نموده و با قاطی نمودن راست و دروغ با همدیگر زیر آب همکارم آقای بینوا  را بزنم.

حتما و بلاشک حضور فردی که بموقع سرکار حاضر شده ؛ دلسوز بوده و با همکاران و ارباب رجوع رفتار مناسبی دارد ؛ اهل زد و بند و باندبازی نیست خرافاطی بوده و رشوه قبول نمیکند باعث بوجود آمدن جو نامناسبی در شرکت رو بزوال ما شده و انقریب است که جنابقالی اُذر ما را بخواهید لذا و الا فلا

حتما قبول دارید که لو دادن و یک کلاغ و چل کلاغ کردن  درد و دردلهای همکاری که به اینجانب اعتماد نموده و مرا محرم اسرار خود فرض نموده برای اینجانب سخت و نامردی بزرگی است لیکن پستی و حماقت اینجانب  و از طرف دیگر اعتماد نابجای شما به دستمالی راه دیگری برایم باقی نگذاشته و هر دو در این قصه ی پرغصه شریکیم .

ادامه دارد ...

 

 

============================

 

پینوشت : برادر / خواهر گرامی

مکن کاری که پا بر سنگت آیو

جهان با این فراخی تنگت آیو

چو فردا نامه خوانان نامه خونند

تو وینی نامه‌ی خود ننگت آیو ...

 

بابا نادر مهشدی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۹۵ ، ۰۸:۴۸
یه دوست


نمونه پیام تبریک قبولی کنکور

تا کور شود هر آنکه نتواند دید ...

فرزند عزیزم جمال جان

با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه ( بورکینافاسو ) را تبریک گفته و از اینکه توانستی با شایستگی تمام و علی رغم غیبت! در جلسه کنکور قبول شده و ما را پیش اقوام ؛ دوستان ؛  آشنایان و حتی  دشمنان روسفید و دمکلفت کنی خرسندیم و از صمیم قلب و اعماق معده و ابتدای اثنی عشر این پیروزی شیرین و ملس را به تو و به خودمان شادباش میگوییم.

از طرف پاپی و مامی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۹۵ ، ۰۸:۴۵
یه دوست